• Kanepeler
 • Koltuklar
 • Deri Koltuklar
 • Tv Üniteleri
 • Çalışma Masası
 • Karyola
 • Yemek
  Masası
 • Ayakkabılık
 • Yönetici
  Koltuğu
 • Gardıroplar
 • Kitaplıklar
 • Puflar
 • Komodinler
 • Şifonyerler

Üçlü Kanepe

Ev dekorasyonlarında işlevsellik ve şıklık eşit sayılacak derecede önemlidir. Bundan dolayı ailece zaman geçirilen oturma odası ve salonlarda, en başta önümüze çıkan ihtiyaçlardan en önemlisi şık ve kullanışlı kanepelerdir. Özellikle akşam olduğunda bir araya gelip güzel sohbet etmek veya televizyon karşısında zaman geçirmek hepimizin sevdiği etkinliklerdendir. Büyük aileler veya misafir ağırlamayı seven kişiler için en iyi seçeneklerden biri üçlü kanepe seçeneğidir. Üçlü kanepeler, sevdiklerinizle bir araya geldiğinizde sağladığı konfor ve geniş oturma alanı sayesinde keyifli dakikalar geçirmenize olanak tanır. İyi bir şekerleme yapmak için televizyon karşısında kanepenize uzanmak iyi bir seçenektir. Her türlü ev yapısına ve dekorasyon anlayışına uygun seçenekleri olduğu için, göze hitap etmesi ve kullanışlı olması en büyük artılarındandır. Kimi zaman evinize kalmaya gelen misafirlerin konforlu bir şekilde dinlenmesini sağlayacak ekstra imkân olmayabilir. Bu gibi durumlarda yataklı üçlü kanepeler hayat kurtaracaktır. Bu sayede evde zaman geçirmek konforlu ve şık üçlü kanepeler sayesinde daha zevkli olacaktır.

 

Üçlü Kanepe Modelleri

Ev dekorasyonuna uyum sağlayan ve dinlenme ihtiyacını karşılayan kanepeler, oturma odası ve salonlar başta olmak üzere evlerimizin çeşitli odalarında oldukça çok kullanım alanına sahiptir. Ayrıca evlerin dışında; otel lobileri, muayenehanelerin bekleme salonları, ofisler veya yurtlarda da kanepeler yaygın olarak kullanılmaktadır. Çeşitli kanepe seçenekleri arasında, üçlü kanepe modelleri ayrı bir yere sahiptir. Geniş oturma alanı ve rahat yapısı sayesinde, kullanıcıların iyi vakit geçirmesine katkıda bulunmaktadır. Kumaş yapısı kaliteli olduğundan, kanepe ile sürekli temas eden bedeninizin rahat bir hisse kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Temizliği kolay hale getiren özel kumaş yapısı sayesinde sürekli kirlenmelerin önüne geçer. Nemli bez ile hafifçe silindiği taktirde temiz ve hijyenik bir görünüme kavuşacaktır. Üçlü kanepeler, vücut ortopedinizi desteklemesi ve ağrıların önüne geçmesi amacıyla, bel ve sırt destekleri dikkate alınarak üretilmektedir. Aradığınız rahatlığı tam anlamıyla elde etmek için süngerli kısımları vücudunuzun şeklini alırken, kırlent gibi yan ürünlerle desteklenmektedir. Yere sağlam ve sabit bir şekilde tutunmasını üçlü kanepe ayakları sağlamaktadır. Bu sayede zeminde kayma meydana gelmeden daha stabil bir yapı elde edilir. Evinize ve kanepenize şık bir hava katacak ayak tasarımları bulunmaktadır. Daha farklı arayışlar içerisinde olan kullanıcılar için her zaman daha modern veya daha Retro tasarım diline sahip üçlü kanepe modelleri mevcuttur. Evinizin atmosferine en uygun tercihi yapabilmeniz için zengin kumaş seçeneklerine erişebilirsiniz. Kimi zaman ihtiyaçlar artar ve daha zengin çözümlere ihtiyaç duyulabilir. Kalabalık evlerde ya da insan sirkülasyonunun çok olduğu işyerlerinde, üçlü kanepe takımı seçenekleri çok daha fazla kişiyi ağırlamak için yeteri kadar alan sağlayarak amaca hizmet etmektedir.

 

Üçlü Kanepe Fiyatları

Üçlü kanepe fiyatları, ürünün boyutuna ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Piyasada birçok üretici bulunmaktadır fakat Romano Dizayn kaliteli ve şık modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Üretim süreçleri ve malzeme özellikleri farklılık gösterdiği için modeller arası fiyatların da farklı olması normaldir. Üçlü kanepe modelleri arasında çarpıcı tasarımlar ön plana çıkar. Bu tarz çeşitlilikler, farklı yapılardaki evlerin yapısına en uygun ürünü ortaya çıkarma amacını taşır. Bu tarz tasarım özellikleri fiyatlara da bir şekilde yansımaktadır. Özellikle, üçlü kanepelerle birlikte gelen yastık veya kırlent gibi ekstra ürünlerle, kanepenin ayak yapısı özellikleri fiyat üzerinde etkisi bulunan değişkenler arasındadır. Bazı kanepe modellerinde metal ayaklar kullanılırken bazılarında ahşap ayaklar tercih edilebilir. Dolayısıyla bu iki değişken arasında fiyat farklılıkları olabilmektedir. Yoğun ihtiyaçları karşılamak için üretilen üçlü koltuk takımı gibi seçenekler daha fazla ürün ve oturma alanı sağladığı için bu tarz ürünlerin de fiyatları daha farklı olabilir.

 

Üçlü Kanepe Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Üçlü kanepe satın alırken ilk önce kullanılacak alanın yapısını ve dekorasyon özelliklerini, kendi göz zevkiniz özelinde gözden geçirmeniz gerekmektedir. Satın almak istediğiniz kanepenin rengi ve deseni, kullanmak istediğiniz süre boyunca sizi tatmin edecek düzeyde olması oldukça önemlidir. Görüntüsü kadar konforunun ve kullanım kolaylığının da çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Kanepede zaman geçirilen süre zarfında rahat etmek ve ardından başa çıkılamaz ağrılarla mücadele etmemek için, seçeceğiniz üçlü kanepenin ortopedik, yumuşak, bel ve boyun desteği bulunan model olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Televizyon karşısında vakit geçirdiğiniz zamanlarda telefonunuzu ve kumandanızı rahatça bir arada tutmak için kolçaklı modeller de tercih sebebi olabilir. Temizliği de kolay olması kullanım kolaylığı açısından size büyük avantaj sağlayacaktır. Eğer çok ziyaret edilen bir aile yapınız varsa, yataklı üçlü kanepe modelleri arasından seçim yapmanız sizin için daha işlevsel olacaktır.

 

Üçlü Kanepe Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Evlerde öne çıkan mobilyalar arasında bulunan üçlü kanepeler, kalabalık yerlerde ideal bir kullanım sağlarken, günlük yaşamda uzanırken veya otururken de rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır. Ahşap iskelet kullanılan kanepeler, kalite standartlarından ödün vermeyen üretim süreçlerine sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanıma olanak sağlayan kanepeler tasarlanırken, kullanıcıların zevkleri göz önünde bulundurulmaktadır. Görsellikleriyle birlikte fonksiyonel olmalarına da önem verilen kanepeler, ev dekorasyonlarına büyük ölçüde katkı sağlamaktadırlar. Farklı renk kumaşlarla tasarlanan kanepeler, stilinizi ortaya çıkarır. Kanepe satın alırken dikkat edilen en önemli hususlardan birisi de kolay temizlenebilen kumaşa sahip olmasıdır. Kir tutmayan ve kolay temizlenen kumaşlar, teknolojiyle birlikte daha da gelişmektedir. Üzerine dökülen sıvıyı emmeyen hidrofobik yapıya sahip kumaşlar, kanepenin kirlenmesinin önüne geçmektedir. Bu tarz kanepeleri, nemli bir bez ile kolay ve hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kanepe kenarlıklarında kumaş yerine ahşap veya metal kullanılabilir. Ahşap zaman geçtikçe parlaklığını kaybedebilmektedir. Bu durumda boya veya cila kullanarak kanepelerinizi yenileyebilirsiniz. Eğer metallerde paslanma gibi bir durum olursa, çeşitli kimyasallar ile bakım yapmak mümkün. Üçlü kanepe modelleri yüksek ayak kullanımı sayesinde altının temizlenmesini kolaylaştırmaktadır. Bu tarz modeller, katlanan minderleri sayesinde misafirleriniz için rahat bir yatak olabilir. İdeal kullanım için yaylı sisteme sahip çekyat modelleri, düzenli ve doğru bakım ile uzun yıllar kullanılmaktadır. El işçiliğinin çok olduğu tasarımlarda kimyasal kullanımından uzak durmak, doğal sabun ve su ile temizliğini yapabilirsiniz. Bu durumda kimyasalların işçiliklerde oluşturacağı zararlara karşı kanepenizi koruyabilirsiniz. Dikkatli ve titiz kullanım ile uzun yıllar evinizden ayırmak istemeyeceğiniz kanepelere sahip olabilirsiniz. Hem işlevselliği hem de görünüşü sayesinde ilk tercihler arasında bulunan üçlü yataklı kanepe, geniş depolama imkânı sayesinde evinizdeki fazla eşyaları gizlemek için iyi bir seçenektir. İstediğiniz özelliklerdeki kanepelerinizi düzenli ve titiz bakım ile ilk günkü gibi kullanmanız mümkündür.

 

46.085 TL KDV Dahil
64.414 TL KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
30%
78.505 TL KDV Dahil
103.546 TL KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kurulum
78.505 TL KDV Dahil
103.546 TL KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kurulum
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR