Gizlilik Hakkında Bilgilendirme

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Romano Dizayn, kendisi ile paylaşmış olduğunuz bilgilerin gizliliğinin korunmasına inanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin ne şekilde kullanılacağı hakkında aşağıda tarafınıza bilgi verilmektedir. Bu nedenle, bu Üyelik Bilgilerinin Gizliliği ve Güvenlik Politikamızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.
 

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ

www.romanodizayn.com web sitesine üye olmak için girdiğiniz bilgiler romanodizayn.com alan adı altında kullanılabilecek olup bu kullanım tarafınızca gayrikabili rücu kabul edilmiştir.

Romano Dizayn yukarıda yer alan istina dışında bu bilgileri sadece idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde 3. şahıslara açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Romano Dizayn, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

İlgili forma girdiğiniz e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Romano Dizayn ve aynı grup içinde yer aldığı diğer Romano Dizayn grup şirketleri tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri, kampanya bilgileri, sadakat projelerinden, iş birlikteliklerinden, reklamlarından, mağaza açılışlarından, promosyonlarından, ürünlerinden, hizmetlerinden ve iletişim faaliyetleri hakkındaki olası tüm kanallardan bilgi almayı kabul etmiş sayılır.

 

GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

www.romanodizayn.com uluslararası güvenlik sertifika şirketi GlobalSign tarafından SSL sertifikası ile korunmaktadır.

www.romanodizayn.com alışveriş sayfalarında dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SSL (Secure Socket Layer) sistemini kullanmaktadır ve tüm önemli veriler 256 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır.

SSL yazılımları, Müşteri - İşletme - Banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 256 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Web üzerinden alışveriş herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz personelimiz tarafından görülemediği gibi, Romano Dizayn tarafından da saklanmamaktadır. Mevcut ve geçmiş siparişlerinizi ise üye girişi yaptıktan sonra ‘Siparişlerim’ sayfasından takip edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR