Nasıl İade Ederim?

Romanodizayn.com' da iade süreci kolay ve hızlı işler. Müşterilerimize uzun uzun koşullar belirtmiyoruz. İade etmek istediğiniz ürün için bize bildirimde bulunmanız halinde, firmamıza ait araçlarımızla ürününüzü gelip teslim alalım. Siz değerli müşterilerimizden sadece küçük bir ricamız olacak; iade nedeninizi belirtiriseniz standartlarımızı yükseltmemize yardımcı olmanızın mutluluğunu paylaşacağız. Bizden aldığınız ürünü ya da ürünleri iade koşullarına uygunsa, teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınız vardır. 0850 885 2255 nolu telefonu arayarak veya [email protected] adresimizden kolaylıkla talepte bulunabilirsiniz.

 

İade Koşulları Nelerdir?

• İade edeceğiniz ürünün/ürünlerin, paketi hasar görmemiş, etiketleri kopartılmamış ve zarar görmemiş olması gerekir.
• Ürünün/ürünlerin kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış şekilde tarafımıza gönderilmesi halinde iade işlemi onaylanmaz, ücret iadesi yapılmaz.
• İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal ambalajı ve faturası ile beraber iade etmeniz gerekir.
• Renk ve kumaş değişimi yapılan ve özelleştirilen ürünlerde kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
• İade edilmesini istediğiniz ürün ayıplı değilse, nakliye ve taşıma ücreti müşteriler tarafından karşılanmaktadır.
• İadeler, nakliye araçlarımız bulunduğunuz bölgeden tekrar geçtiğinde teslim alınır ve bu süre 3-15 iş günü aralığında değişmektedir.

 

Ücret İadesi

İade ettiğiniz ürün elimize ulaşır, inceleme süreci aynı gün başlar ve iade koşullarına uygunluğu tespit edilir. Eğer iadeniz uygunsa, ücret iadeniz kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içerisinde yapılır. Bu işlemin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR