ANAHTAR TESLİM PROJE

Romano Dizayn Türkiye de ve yurt dışında; otel, turizm kompeksi, cafe, eğitim yapıları, iş merkezi, konferans salonu, sağlık yapıları, mağaza ve konut gibi uzmanlık gerektiren alanlarda tüm Türkiye de #romanodizayn ortaklığı ile çalışan mimarlar ile hizmet sunmakta ve büyük projelerin tüm dekorasyon ve tefriş çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Romano Dizayn sunduğu mimari hizmetin dışında binlerce iç ve dış mekan mobilya seçenepi ile her kitleye hitap etmektedir. Hayata geçirdiği projeleri, profesyonelliğin ve uzmanlığın verdiği güçle Türkiye' ye kazandıran #romanodizayn, her projesinde çıtayı dahda yukarı çekmektedir.

 

ÖZEL ÜRETİM MOBİLYA

Koleksiyonumuzun her zaman güncel kalmasını sağlamak için dünya trendlerini yakından takip ediyoruz. Ticari alanlara ve konutlara zel olarak tasarlamış olduğunuz tüm mobilyalarınızı hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüm ayrıntılarına kadar istediğiniz ölçü ve özelliklerde üretmekteyiz. Projelerinize özel uygulamalarda #romanodizayn ekibi ile iletişime geçmeniz halinde isteğinize özel olarak iç ve dış kean mobilyalarınızın üretimini sorunsuz şekilde tedarik etmekteyiz.

 

TEK NOKTADAN GÖNDERİM

Ürünlerimiz ister bizim tarafımızdan ister alt yüklenici tarafından üretilsin, tüm ürünlerin tek bir sipariş olarak gönderilmesini özel olarak koordine ederiz. Bu tedarik zinciri sistemi, süreci daha verimli ve en az zaman alıcı hale getirmektedir. Ekibimiz belli bir düzende tüm ürünleri tek seferde teslim etmek üzere proglamlamaktadır.

 

AMBALAJ & PAKETLEME

Taşımacılığın çevre düzenine etkisi büyüktür. Ürünlerimz darbelere karşı dayanıklı olarak sıkıştırılmış şilte ile ambalajlanarak sevk edilir. Böylelikle sevkiyatlarımız en uygun hale getirerek nakliye koşullarına uygun olarak paketliyoruz. Tüm paketlerimiz suya dayanıklı ve yağmura karşı dirençli şilteler ile bantlama yapılmadan sıcak silikon ile sonlandırılmaktadır. Paketlerimiz -25 ile +40 °C sıcaklıkta 24 aya kadar saklamanıza olanak sağlamaktadır.

 

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Üçüncü şahıslara ödenen maliyeti düşürmek adına tüm ürünleri kendi tesisimizde sade ve özel tasarlanmış teknoloji ile üreterek doğrudan alıcıya teslim etmekteyiz. Mobilyalarımızı uygun maliyette üretebilmek için hammadde alımından ürünün paketlenmesine kadar profesyonel iş takibi anlayışını ilke edinerek üretim yapmaktayız.

 

İTHALAT & İHRACAT

Mobilya üretiminde dünyadaki en son teknolojinin kullanıldığı ülkeler ile işbirliği içerisindeyiz. İthalat ve ihracat ile alakalı gerekli tüm belgelere sahip olan firmamız ihtiyacınız olan ürünlerinin terminini en kısa sürede kullanıcılara sağlamaktayız.