• Kanepeler
 • Koltuklar
 • Deri Koltuklar
 • Tv Üniteleri
 • Çalışma Masası
 • Karyola
 • Yemek
  Masası
 • Ayakkabılık
 • Yönetici
  Koltuğu
 • Gardıroplar
 • Kitaplıklar
 • Puflar
 • Komodinler
 • Şifonyerler
TV Üniteleri

Ev ortamında her zaman mekânlara kesin işlevler kazandıran mekânlara ihtiyaç duymuştur. İki yönlü bir işleve ilk yanıt veren bir TV dolabıdır. TV'ye destek sağlamak ve aynı zamanda oyunların, konsolların, kod çözücülerin, DVD/Blu-Ray oynatıcıların veya yaşam alanında ihtiyaç duyulabilecek her şey. Bu değerli mobilya parçası ile alanı işlevsel bir şekilde düzenlemek mümkündür. Örneğin çekmeceli TV mobilyalarında veya kablo kanal sistemli TV mobilyalarında, kabloları görüntüden gizlemek ve dağınıklığı önlemek için özel olarak tasarlanmış TV mobilyalarında durum böyledir.

 

 

Bir TV Dolabı Nasıl Seçilir?

Basit saklama dolaplarından gerçek tasarım nesnelerine kadar, TV dolapları, depolama sistemlerinin ve masa üstlerinin bir parçasıdır. Bir TV kabini seçerken dikkate alınması gereken ilk parametre, mevcut odanın büyüklüğüdür. TV kabinine bakış açısından ideal mesafeyi korumak, TV'yi güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Mevcut modeller, köşe tv dolapları gibi küçük alanlara yerleştirilecek çözümleri de içerebiliyor veya sürgülü kapaklı tv dolapları tercih edilerek menteşeli kapı yükünden kaçınılabiliyor.

Ancak daha büyük ortamlar için, bu ürünün sunabileceği birçok olanakla hayal gücünüzü serbest bırakabilirsiniz. Bu mobilyayı başka fonksiyonları da birleştirerek oturma odanızın ana unsurlarından biri haline getirebilirsiniz. Kitaplıklı TV mobilyası, oturma odanızı eksiksiz bir şekilde döşeyen TV'nin duvarına önem vermenizi sağlayacak; çift ​​taraflı TV mobilyaları, oturma odasını basit ve etkili bir şekilde birkaç alana bölmenize izin verecektir.

 

Her Tarz İçin Bir Malzeme

Malzemeler söz konusu olduğunda, klasik seçim neredeyse her zaman ahşap TV mobilyalarına düşer. Çeşitli esanslar, yeni kombinasyonlar ve özelleştirilebilir çözümlerle denemeler yaparak en klasik ortamlardan en modern ortamlara kadar kullanıma izin verir. Ana malzeme ahşap olabileceği gibi camla yan yana yerleştirilerek dekoder veya çeşitli konsollar gibi TV aksesuarlarının uzaktan kumandaları ile uzaktan bile kapı açmaya gerek kalmadan ve gereksiz yere kullanılmadan kullanılabilmesine olanak sağlar. 

Çağdaş bir yaşam tasarımı için, ana malzeme olarak metalin kullanıldığı ve daha az klasik formların tercih edildiği çelik TV mobilya seçimini de düşünebilirsiniz.

Bunun yerine bir cam TV kabini seçerseniz, TV'niz havada yüzer gibi görünecek ve kabini neredeyse görünmez hale getirecektir.

Malzeme seçiminiz ne olursa olsun, tekerlekli TV mobilyası, TV'nin oturma odanızın içinde, koltuğunuzun rahatlığından veya kolayca hareket ettirerek doğrudan yemek masanızdan izlenebilecek dinamik bir şekilde konumlandırılmasını sağlayacaktır.

 

TV Dolabının Minimal Versiyonları

Tüm yaygın mobilyalarda olduğu gibi, TV dolabı da ortamınıza kolayca uyum sağlar. En modern versiyon, her şeyin temellere indirgendiği minimal ortamlarda mükemmel bir şekilde bütünleşen asma TV kabinidir. Asma bu mobilya, içinde birçok fonksiyon barındırsa da hafiftir. İşlevselliği, gizli TV mobilyalarının minimal özünün en uç noktasına götürülebilir. Gerekirse mobilya, oturma odasının misafirlerine küçük veya büyük televizyonun varlığını gizler veya gösterir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

 

64.668 TL KDV Dahil
75.999 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kurulum
50%
62.250 TL KDV Dahil
75.999 TL KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
50%
25.294 TL KDV Dahil
37.479 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
%50
27.954 TL KDV Dahil
31.220 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
50%
27.954 TL KDV Dahil
31.220 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
50%
18.335 TL KDV Dahil
22.003 TL KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
50%
18.335 TL KDV Dahil
22.003 TL KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
50%
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR