HAKKIMIZDA

 

Romano Dizayn 60' lı yılların başında mobilya üretimi ve satışı üzerine küçük bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Sonrasında bünyesine dahil edilmiş olan ahşap ve kereste üzerine özel üretim ve uygulamaları ile şirket hacmi genişlemiştir. Değişen dünyanın bir gerekliliği olarak e-ticarete yönelen firmamız 2012 yılı itibarı ile kurumsallaşarak romanodizayn.com üzerinden tüm Türkiye' ye açılmıştır.

 

Geçmişten gelen tecrübe ve bilgi ışığında, uzakdoğu ülkelerinden ithal ettiği iç ve dış mekan mobilya ürünleri ile farklı müşteri profillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Bir yandan butik masif mobilya ve hareketli mobilyalar üreterek, kendi internet mağazası olan romanodizayn.com üzerinden kurduğu geniş ağ ile ürettikleri mobilyaları tüm Türkiye' ye doğrudan satarak başladığı yolculuk o günden beri, otel mobilya ve uygulama projeleri ile devam etmektedir. Uyumlu ve esnek yapısıyla mimarlık gruplarıyla yaptıkları anahtar teslim projelerde çözüm ortağı olarak çalışmaya başlayarak, 2012 yılından bu yana otel mobilyaları ve ahşap donanımları üretmeye başlamış, proje mobilyacılığında büyüme elde ederek, birçok 5 yıldızlı otel, lüks restaurant, konut ve cafeler ile iş ortaklıkları geliştirerek birçok projeyi tamamlamaya devam etmektedir.