HİZMETLERİMİZ

 

 

ANAHTAR TESLİM PROJE

Romano Dizayn Türkiye’de ve yurt dışında; otel, turizm kompleksi, cafe, eğitim yapıları, iş merkezi, konferans salonu, sağlık yapıları, mağaza gibi uzmanlık gerektiren alanlarda tüm Türkiye’de Romano Dizayn ortaklığı ile çalışan mimarlar ile hizmet sunmakta ve büyük projelerin tüm dekorasyon ve tefriş çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Romano Dizayn sunduğu mimari hizmetin dışında binlerce iç ve dış mekan mobilya seçeneği ile her kitleye hitap ediyor. Hayata geçirdiği projeleri, profesyonelliğin ve uzmanlığın verdiği güçle Türkiye’ye kazandıran Romano Dizayn, her projesinde çıtayı daha da yukarıya çekmektedir.

 

 

ÖZEL ÜRETİM MOBİLYA

Koleksiyonumuzun her zaman güncel olmasını sağlamak için dünya trendlerini yakından takip ediyoruz. Özel olarak tasarlamış olduğunuz mobilyalarınızı hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile ile tüm ayrıntılarına kadar istediğiniz ölçü ve özelliklerde üretmekteyiz. Projenize özel uygulamalarda Romano Dizayn ekibi ile iletişime geçmeniz halinde istediğinize özel olarak iç ve dış mekan mobilyalarınızın üretimi sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

 

 

TEK NOKTADAN GÖNDERİM

Ürünlerimiz ister bizim tarafımızdan ister alt yüklenici tarafından üretilsin, tüm ürünlerin tek bir sipariş olarak gönderilmesini özel olarak koordine ederiz.Bu eşsiz tedarik zinciri sistemi, süreci daha verimli ve en az zaman alıcı hale getirmektedir. Romano Dizayn belli bir düzende tüm ürünleri tek seferde teslim etmek üzere programlar.

 

 

AMBALAJ & PAKETLEME

Taşımacılığın çevre üzerinde etkisi büyüktür. Ürünlerimiz darbelere dayanıklı olarak sıkıştırılmış şilte ile ambalajlanarak sevk edilir. Böylelikle sevkiyatlarımızı en uygun hale getirerek nakliye koşullarına uygun olarak paketliyoruz. Tüm paketlerimiz suya dayanıklı olmasalar da yağmura karşı dirençlidir. Paketlemelerimiz -25 ile +40 C sıcaklıkta 24 aya kadar saklamanıza olanak sağlamaktadır.

 

 

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Üçüncü şahıslara ödenen maliyeti düşürmek adına tüm ürünleri kendi tesisimizde sade ve basit tasarlanmış teknoloji ile üreterek doğrudan alıcıya teslim etmekteyiz. Mobilyalarımızı uygun maliyetlerde üretebilmek için Romano Dizayn ekibi hammadde alımından ürünün paketlenmesine kadar profesyonel iş takibi anlayışını ilke edinerek üretim sağlamaktadır.

 

 

İTHALAT İHRACAT

Romano Dizayn mobilya üretiminde dünyadaki en son teknolojinin kullanıldığı ülkeler ile işbirliği içerisindedir. İthalat ve ihracat ile alakalı gerekli tüm belgelere sahip olan firmamız ihtiyacınız olan ürünlerin terminini en kısa sürede kullanıcılarına sağlamaktadır.